Příměstské tábory

Příměstské tábory 2021

 

 098002019DSC-0114018026

 

1. turnus: 1.7. - 2.7. - obsazeno

2. turnus: 23.8. - 27.8. - obsazeno

3. turnus: 30.8. - 31.8.  - obsazeno

 

Tábory s intenzivním jezdeckým výcvikem jsou vhodné jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé jezdce ve věku 6–15 let.

           
Rámcový program

Začátek každý den v 9:00 v areálu jezdecké školy, konec v 16:30.

-      Po individuální domluvě lze děti dovézt od 8:30.

Děti jsou rozděleny podle pokročilosti a věku do dvou skupinek. Každá skupinka má denně jezdecký výcvik, mimo to doplňkový program.

Dopoledne seznámení s koníky, čištění, sedlání a příprava koní, jezdecký výcvik.

Skupinka, která zrovna nejezdí, má speciální program – rukodělné výrobky, hry s koňskou tématikou, praktické ukázky zacházení s koněm apod.

Po obědě následuje teoretická příprava – krátká videa, filmy o koních, obrázkové prezentace - péče o koně, barvy a plemena. Připravený je i terčový závod po lese s otázkami.

Po přestávce se skupinky prohodí. V případě nepříznivého počasí bude zajištěn doplňkový program v klubovně.

 

Jezdecký výcvik probíhá na čtrnácti spolehlivých školních koních využívaných v jezdecké škole, pod vedením zkušených instruktorů, kteří mají dlouholeté zkušenosti s prací s dětmi i koňmi přímo v naší jezdecké škole. Výcvik vede kvalifikovaný instruktor s licencí a cvičitelským průkazem.

- Začátečníci mají svého vodiče, který jim pomáhá při přípravě a vede koně. Každé dítě má přiděleného koně. Začátečníci se nejdříve naučí, jak si koně připravit (čištění, sedlání), potom se na lonži seznámí se základními chody koně, osvojí si správný sed a naučí se koně ovládat. Na jízdárně si na svém koni vše procvičí a zdokonalí.

- Pokročilí jezdci jezdí samostatně, podle pokročilosti se věnují jízdárenským cvikům, základům skákání, přirozené komunikaci a podobně. Kromě jízdárenského výcviku se jezdí i na vyjížďky do okolních lesů-začátečníci s vodiči, děti si vyzkouší i jízdu bez sedla a protáhnout při voltižním cvičení na lonži.


Na táboře jsou kvalifikovaní zdravotníci.

 

Jídlo (oběd, svačina) i pití (teplé, studené nápoje) zajištěno.

S sebou

- jezdecká přilba (může být cyklistická)
- dlouhé přiléhavé, neklouzavé kalhoty (rajtky/elasťáky)
- pevná sportovní obuv (jezdecké boty, zavazovací botasky s tvarovanou podrážkou), případně chapsy. Není možné jezdit v botkách na suchý zip, nebo v botách s rovnou podrážkou!

 

Cena tábora:

1. turnus: 1 800 Kč

2. turnus: 4 600 Kč

3. turnus: 1 800 Kč

COVID garance vrácení peněz:

V případě, že tábor nebude možné uskutečnit z důvodu vládních opatření, budete mít na výběr ze dvou možností. Buď vám celou uhrazenou částku vrátíme zpět na váš účet, nebo vám za došlou platbu vystavíme poukaz, který budete moci využít na jakoukoliv aktivitu jezdecké školy (jezdecké kurzy, individuální výcvik, jezdecké soboty, další tábory..).


Hlásit se můžete přes: 

Obsazeno. Bereme náhradníky - pište na mail: nakonich@email.cz
 

Dotazy můžete psát na: nakonich@email.cz   

  aktuality-kurzy 

2012-2021 © Dětská jezdecká škola Řícmanice 664 01, Tyršovo Návrší 119
Vytvořil Český server s.r.o. | Design JAK